Iletisim | EnglishEvrim Calkavur ve meslektaşlarının çalışmaları, öğrenme organizasyonları oluşturmak için pratik araçların evrimi dünyasında en iyi örneklerden biridir. Peter Senge

 

Öğrenen Organizasyon Uygulama Takımları Danışman Koçu
Ana Sayfa
 
Evrim Çalkavur
Peter Senge Kimdir ?
Karşılaştığımız Sorular
Kitap Önerileri
Öğrenen Organizasyonlar
Ö. Org. Uygulama Tkm. Proj. Aşamaları
 
 
Öğrenen Organizasyonlar

Peter Senge Referans    Öğrenen Kurum    Öğrenen Okul    Öğrenen Şehir    Projenin Uygulandığı Kurumların Bir Kısmı   

Öğrenen Şehir
BELEDİYE, KURUM VE OKULLARDA YÜRÜTÜLEN PROJELER ŞEHİRLERLE İLGİLİ TOPLUMSAL PROJELERİN ÖNÜNÜ AÇMAKTA, ÖĞRENEN VE GELECEĞİNİN SORUMLULUĞUNU ALAN BİR TOPLUMUN TEMELLERİNİ ATMAKTADIR

ÖRNEK PROJE KONULARI :
.Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nde kurulan, "Parkların kullanımının artırılması", "Turizmin geliştirilmesi, "Sokak çocuklarına yönelik önleyici çalışmalar", "Bir köyün yaşam standartının geliştirilmesi", "Verimlilik" gibi farklı konularda çalışan takımlar.

.Sanko Okulları sponsorluğu’nda başlamış olan “Gaziantep ÖSS Başarısının Artırılması Takımı”: Gönüllülerden oluşan takım veli, sivil toplum örgütü çalışanları, özel iş sahiplerini, üniversite ve milli eğitim müdürlüğünü biraraya getirmiştir.

.Beksa sponsorluğunda, çalışanların çocuklarından kurulmuş olan takımlar:"İzmit'te doğayı koruma ve atıklarla mücadele etme", "Trafik kazalarını azaltma"